Dëftesë e shkollës ushtrimore të Normales, 1934

1934

Të dhëna

Burimi
Arkivi Familjar i Z. Jorgji Santo
Data
1934

Grupet e materialeve

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.