Elbasan 1942

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribues
Z. Bukurosh Dylgjeri
Burimi
Arkivi digjital i Z. Bukurosh Dylgjeri

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.