Inagurimi i ujësjellësit të parë, Elbasan 1938

1938

Të dhëna

Data
1938
Kontribues
Z. Bukurosh Dylgjeri
Burimi
Arkivi digjital i Z. Bukurosh Dylgjeri

Position: 3095 (2 views)

“Inagurimi i ujësjellësit të parë, Elbasan 1938”, 1938, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/12225

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.