Porta e Kalasë. Elbasan 1920

1920

Të dhëna

Data
1920
Kontribues
Z. Bukurosh Dylgjeri
Burimi
Arkivi digjital i Z. Bukurosh Dylgjeri

Renditja: 3865 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.