Bashkimi Elbasanas-Teuta e Durrësit, Elbasan 1934

1934

Të dhëna

Data
1934
Kontribues
Dr. Shefqet Deliallisi
Burimi
Arkivi Digjital i Dr. Shefqet Deliallisit

Grupet e materialeve

Renditja: 1199 (11 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.