Ish markata, Elbasan vitet 1970

1970

Të dhëna

Data
1970
Kontribues
Dr. Shefqet Deliallisi
Burimi
Arkivi Digjital i Dr. Shefqet Deliallisit

Grupet e materialeve

Position: 4421 (1 views)

“Ish markata, Elbasan vitet 1970”, 1970, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/12389

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.