1942, Itali, Safie Tollumi, studente për mami

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribuesi
Dr. Besnik Tollumi
Origjina
Arkivi i familjes Tollumi
Zona
Itali

Grupet e materialeve

Renditja: 740 (17 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.