Atë Josif Papamihali gjatë një meshe tek Kisha Katolike Shën Pjetri, Elbasan 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Eduart Papamihali
Origjina
Arkivi familjar i familjes Papamihali
Të drejtat e përdorimit
Publike
Formati
jpg
Materiali
Fotografi
Zona
Elbasan

Grupet e materialeve

Renditja: 1181 (4 shikime)

“Atë Josif Papamihali gjatë një meshe tek Kisha Katolike Shën Pjetri, Elbasan 1939”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 12 gusht 2022, http://adsh.al/s/adsh/item/12622

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.