Familja Papamihali, Elbasan 1933

1933

Nga e majta, Kola, Katushe-motra, Kostaqi-vëllai, Efemie, -gjyshja, Ferdinanti-vëllai vogël

Të dhëna

Përshkrimi
Nga e majta, Kola, Katushe-motra, Kostaqi-vëllai, Efemie, -gjyshja, Ferdinanti-vëllai vogël
Data
1933
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 3371 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.