Klasa 3- të shkolla Kalasë

1934

Mësuesi-në mes. E para majtas në rreshtin e parë, Vjollca Papamihali

Të dhëna

Përshkrimi
Mësuesi-në mes. E para majtas në rreshtin e parë, Vjollca Papamihali
Data
1934
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 1940 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.