Josif Papamih ali në Bari të Italisë, 936

1936

I katërti nga e majta, me miqtë e tij italianë priftërinj kur u shugurua prift katolik.

Të dhëna

Përshkrimi
I katërti nga e majta, me miqtë e tij italianë priftërinj kur u shugurua prift katolik.
Data
1936
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 3308 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.