Foto në natyrë, nga e majta, i pari Kolë Papamihali, i dyti Pal Kavaja, Elbasan

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.