Tonin Shutëriqi, djali i Stasit dhe Sheqes i veshur frat,

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 3363 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.