Çesmja e Tabakëve në Elbasan - Viti 1939

1939

by I panjohur

Të dhëna

Data
1939
Autori/Krijuesi
I panjohur
Kontribuesi
ARBEN XHAJA
Përmbajtja
Çesmja e Tabakëve në Elbasan - Viti 1939. Në sfond duket kafeneja e Mustafa Lekës.
Lënda
Elbasan, Fotografi, Çesmja e Tabakëve

Grupet e materialeve

Renditja: 2293 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.