Eqerem Bej Vlora (1885-1964). Foto rreth vitit 1960

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili

Position: 4448 (1 views)

“Eqerem Bej Vlora (1885-1964). Foto rreth vitit 1960”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/17513

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.