Eqerem Bej Vlora dhe Hana Këlcyra rreth vitit 1960

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 790 (16 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.