Eqerem Bej Vlora me njerzit e tij piknik viti 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 2675 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.