Eqerem bej Vlora në dhomën e tij të studimit, Vjenë 1963

1963

Të dhëna

Data
1963
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vjenë

Renditja: 5708 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.