Eqrem Vlora , Ministër i Tokave të Liruara viti 1942

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 1485 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.