Ismail Qemal bej Vlora me fëmijët e tij, viti 1896

1896

Të dhëna

Data
1896
Kontribuesi
Ilir Balili

Position: 45 (504 views)

“Ismail Qemal bej Vlora me fëmijët e tij, viti 1896”, 1896, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/17591

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.