Nuredin Bej Vlora, kryetar bashkie 1925-1934

1960

Të dhëna

Periudha
1925-1934
Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 2701 (5 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.