Odise Paskali duke punuar bustin e Ismail Qemalit

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili

Not viewed

“Odise Paskali duke punuar bustin e Ismail Qemalit”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/17649

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.