IFK Göteborg-FC Flamurtari 18.9.91, 0-0 ndeshja e kthimit në Vlorë me 2.10.91, rezultati 1-1

1991-09-18

Të dhëna

Data
18 shtator 1991
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Position: 3093 (2 views)

“IFK Göteborg-FC Flamurtari 18.9.91, 0-0 ndeshja e kthimit në Vlorë me 2.10.91, rezultati 1-1”, 1991-09-18, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/18242

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.