1934, Elbasan, Emilia Dodbiba me kostum popullor.

1934

by Fotograf Vani Burda

Can I use it?

ADE

Të dhëna

Periudha
Korçë
Data
1934
Autori/Krijuesi
Fotograf Vani Burda
Kontribuesi
Z. Anastas Dodbiba
Të drejtat
ADE

Renditja: 851 (15 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.