Nga e majta : 1. Adem Duhanxhiu. 2. Kamer Osmani. 3. Kamer Kazazi. 4. Sejdin Vyshka. 5. Mystret Mukja, Elbasan, 1945

1945

Të dhëna

Data
1945
Kontribuesi
Z. Fetah Biza
Origjina
Arkivi i Z. Tomorr Kazazi

Renditja: 652 (19 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.