Sadie Kazazi duke punuar në ndërtimin e pallateve tek Zaranika, viti 1963

1963

Të dhëna

Data
1963
Kontribuesi
Z. Fetah Biza
Origjina
Arkivi i Z. Tomorr Kazazi

Renditja: 986 (13 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.