Anije luftarake italiane në vitin 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Formati
jpg
Zona
Durrës
Data në dispozicion
17 maj 2021

Renditja: 1429 (11 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.