Burra elbasanas me ballakume në duar. Elbasan, Mars 1936

1936

Burra elbasanas me ballakume në duar. Dalë për Ditë Vere. Elbasan, mars 1936.

Të dhëna

Përshkrimi
Burra elbasanas me ballakume në duar. Dalë për Ditë Vere. Elbasan, mars 1936.
Data
1936
Kontribuesi
Z. Hysen Velencia
Origjina
Arkivi i familjes Velencia
Zona
Elbasan

Grupet e materialeve

Renditja: 3308 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.