Ibrahim Velencia, tregtar i madh që shkonte e vinte në Itali për tregti pa asnjë pengesë, Livorno, Maj 1940

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Z. Hysen Velencia
Origjina
Arkivi i familjes Velencia

Grupet e materialeve

Position: 1177 (8 views)

“Ibrahim Velencia, tregtar i madh që shkonte e vinte në Itali për tregti pa asnjë pengesë, Livorno, Maj 1940”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/18830

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.