Bashkimi Shkodran, foto e vjetit 1934

1934

Të dhëna

Data
1934
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Pronësia Intelektuale
Kontribuesi
Zona
Shkodër

Renditja: 1941 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.