1923, Elbasan, Hasan Stafa (babai i Qemal Stafës) si Komandant Batalioni.

1923

Të dhëna

Data
1923
Kontribuesi
Z. Veli Stafa
Origjina
Arkivi i Z. Veli Stafa
Zona
Elbasan

Renditja: 180 (63 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.