1939, Itali, Romë, Sami Baholli dhe Qemal Stafa, miq elbasanas.

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Veli Stafa
Origjina
Arkivi i Z. Veli Stafa
Zona
Romë

Renditja: 215 (53 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.