Ekipi i Flamurtarit viti 1978-1979

Të dhëna

Periudha
1978-1979
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1327 (6 views)

“Ekipi i Flamurtarit viti 1978-1979”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/19299

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.