Flamurtari (1983-84)

Të dhëna

Periudha
1983-1984
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 600 (20 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.