Flamurtari, Kampion i Shqipërisë 1976-1977

Të dhëna

Periudha
1976-1977
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 4331 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.