Flamurtari, Kampion i Shqipërisë 1984-85

Të dhëna

Periudha
1984-1985
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3345 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.