Gazeta Sporti Popullor 11 korrik 1986

1986-07-11

Të dhëna

Data
11 korrik 1986
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 902 (14 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.