Gazeta Sporti Popullor 6 janar 1976

1976-01-06

Të dhëna

Data
6 janar 1976
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2275 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.