Durrës viti 1940, shfaqe festive ku të pranishëm janë ushtarët e marinës fashiste. Në sfond vila e mbretit Zog !

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Formati
jpg
Zona
Durrës
Data në dispozicion
12 korrik 2021

Grupet e materialeve

Position: 1883 (4 views)

“Durrës viti 1940, shfaqe festive ku të pranishëm janë ushtarët e marinës fashiste. Në sfond vila e mbretit Zog !”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/19589

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.