Bashkia e Vlorës, ish-konsullata Italiane

1939

Bashkia e Vlores,ish konsullata Italiane viti 1939. Edit Guljem Luka

Të dhëna

Përshkrimi
Bashkia e Vlores,ish konsullata Italiane viti 1939. Edit Guljem Luka
Data
1939
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 388 (27 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.