Inagurim në Durrës 1920, në mes të personave dhe Rexhep Jella

1920

Të dhëna

Data
1920
Kontribuesi
Aleksandër Cangonja
Formati
.jpg
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Position: 3075 (2 views)

“Inagurim në Durrës 1920, në mes të personave dhe Rexhep Jella”, 1920, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/20687

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.

Burimet e lidhura

Filtro sipas cilësisë

Lidhja
Titulli Etiketë alternative Klasa
Ç’kam kalue nga duert e mija edhe çkam pa me sytë e mij Dorëshkrim
Ç’kam kalue nga duert e mija edhe çkam pa me sytë e mij (pjesa e dytë) Dorëshkrim