Ish-bashkia e Tiranës, vitet '40

1940

by Aleksandër Cangonja

Të dhëna

Data
1940
Autori/Krijuesi
Aleksandër Cangonja
Formati
.jpg
Zona
Tiranë

Grupet e materialeve

Position: 900 (11 views)

Aleksandër Cangonja, “Ish-bashkia e Tiranës, vitet '40”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/20713

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.