Dasma e Mbretit Zog, 27 prill 1938

1938-04-27

Të dhëna

Data
27 prill 1938
Kontribuesi
Aleksandër Cangonja
Formati
.jpg
Zona
Tiranë

Grupet e materialeve

Position: 1338 (6 views)

“Dasma e Mbretit Zog, 27 prill 1938”, 1938-04-27, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/20749

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.