1936, Frenkuetues të Llixhave, Elbasan

1936

Frekuentues të Llixhave në vitin 1936

Të dhëna

Përshkrimi
Frekuentues të Llixhave në vitin 1936
Data
1936
Kontribuesi
Familja Nosi
Origjina
Arkivi i Familjes Nosi

Renditja: 1085 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.