1936, Llixha Elbasan, majtas duket makina Ford e familjes Nosi

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Familja Nosi
Origjina
Arkivi i Familjes Nosi
Lënda
Llixhat

Position: 1012 (4 views)

“1936, Llixha Elbasan, majtas duket makina Ford e familjes Nosi”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/22730

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.