Mësues të Shkollës Ndërqytetëse, Elbasan 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Z. Vasil Gignasi
Origjina
Arkivi i Familjes Gignasi
Lënda
Arsimi, Shkolla Ndërqytetëse

Position: 1205 (7 views)

“Mësues të Shkollës Ndërqytetëse, Elbasan 1936”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/22752

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.