Shkolla e Gocave, Elbasan 1934

1934

Të dhëna

Data
1934
Kontribuesi
Z. Vasil Gignasi
Origjina
Arkivi i Familjes Gignasi
Lënda
Skolla e gocave

Renditja: 354 (29 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.