1939, Elbasan. Anastas Trandafili , një nga rrobaqepësit e parë në qytet.

1939

by I panjohur

Të dhëna

Data
1939
Autori/Krijuesi
I panjohur
Kontribuesi
Famillja Trandafili
Formati
JPG

Renditja: 623 (23 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.