Besim Qorri (majtas) në Itali, Firence 1940

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Familja Qorri
Origjina
Arkivi i Familjes Qorri
Formati
JPG
Lënda
Figura të Shquara elbasanase, Besim Qorri

Position: 2357 (3 views)

“Besim Qorri (majtas) në Itali, Firence 1940”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/23534

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.