Sali Hida (Hoxha) dhe Avni Rustemi, fillimi i viteve 1920

1920

Ne foto : 1. Sali Hida (Hoxha), 2. Avni Rustemi,

Të dhëna

Përshkrimi
Ne foto : 1. Sali Hida (Hoxha), 2. Avni Rustemi,
Data
1920
Kontribuesi
Familja Zenelhoxha (Hoxholli)
Origjina
Fondi fotografik i familjes Zenelhoxha (Hoxholli)

Renditja: 518 (27 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.